Hakkımızda

1999’ün Haziran ayında başlayan Türkmenistan projemiz 12 yıldır aralıksız faaliyetlerini sürdürmektedir. Diğer firmalar gibi biz de devlet bakanlıklarına ait binaların yapımını üstlenmekteyiz.

 

Etkin ve başarılı bir görev üstlenmemizin sebebi; kalite, hız, tecrübeli yönetim kadrosu ve görev aşkı olmuştur. Yaptığımız master iş programlarında, imalatlar, imalatların birbiriyle ilişkileri, maliyetler, süreler, işçilikler, taşeronlar, malzemeler, makinalar, teçhizatlar ve özellikle Türkiye’den temin edilen malzemelerin sevkiyat programları ana faktör olarak ele alınmıştır. Bunun yanı sıra yerel faktörler, coğrafi koşullar, coğrafi durum ve iklim koşulları ile ulaşım koşulları dikkate alınmıştır.

 

CPM teknikleri kullanılarak yapılan iş programının kritik aktivitelerinde, ekipman işçilik ve malzeme konularında sıkıntı çekilmemesi için şirketimizin tüm birimleriyle başarılı bir takım çalışması sonucunda gerçeğe dönüştürülmüştür. İmalatların gidişatına uygun olarak gerekli revizyonlar yapılarak, süre kalite ve maliyet optimizasyonu sağlanarak böylesine büyük çapta projelerde başarılı sonuca ulaşılmıştır

 

Mükemmelliği alışkanlık haline getirerek şirketimizi yeni projelere doğru yelken açmaya yönlendirmek en büyük hedefimiz olacaktır.

 

 

ŞAHİN İNŞAAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Projelerimiz | Referanslarımız | İletişim
Fenerbahçe Mahallesi İğrip Sokak No:36 Kadıköy-İstanbul - 0216 509 12 96
info@sahininsaat.org - Sahininsaat.org - Copyright 2011 Tüm hakları saklıdır.